شرکت پرتو آبگردان در یک نگاه

شرکت پرتوآبگردان اولین طراح و تولید کننده برجهای خنک کننده فایبرگلاس ایران و خاورمیانه با 35 سال سابقه تولید در آمریکا بنام شرکت Aqua-Loop و از سال 1372 فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. عمده محصولات تولیدی این شرکت شامل برجهای خنک کننده، چیلرهای جذبی، سیستمهای تصفیه آب و مخازن و لوله های فایبرگلاس و برخی قطعات فایبرگلاس خاص می باشد.

شرکت پرتوآبگردان با داشتن پرسنل متخصص و کارگران دوره دیده و با تجربه و کارخانه ای مجهز به 18 سالن به مساحت 25000 متر مربع تمامی تلاش خود را برای بالا بردن تولیدات داخلی با کیفیت مطلوب انجام می دهد.

کارخانه ها و مراکز مجهز این شرکت در کنار پرسنل کارآزموده ، ما را قادر ساخته است که برای مشتریان خود بهترین محصولات و خدمات را فراهم کنیم. این شرکت در سال 1377 به عضویت مرکز بین المللی CTI (Cooling Technology Institute ) در آمده که ما را موظف می کند کدها و استانداردهای بین المللی را رعایت و همچنین از آخرین تکنولوژی ها و اطلاعات در زمینه تهویه مطبوع استفاده کنیم .

فعالیت و عملکرد مناسب محصولات این شرکت در هزاران پروژه مسکونی و صنعتی از قبیل مجتمع های مسکونی ، مراکز درمانی و آموزشی ، صنایع فولاد ، واحد های پتروشیمی و … توانایی ما را در انجام پروژه نشان می دهد .

شرکت پرتو آبگردان علاوه بر برج های خنک کننده محصولات دیگری نیز مانند چیلرهای جذبی، فن کویل ها، سیستم های R.O. (تصفیه آب)، مخزن های FRP و ……. در زمینه صنعت تهویه مطبوع ارائه می دهد. این محصولات طوری طراحی شدند که با هم سازگار باشند.

این شرکت با تشکیل یک تیم تحقیقاتی شامل مهندسین کارآزموده از سال 1380 طراحی و ساخت چیلرهای جذبی یک مرحله ای بخار و آب گرم (از 65 تا 1470 تن برودتی) را آغاز نمود. این شرکت همچنین در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و استفاده از سیستم های پیشرفته کنترلی اقدام به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت سامجونگ (که معتبرترین سازنده تجهیزات سرمایشی در آسیا است) نمود.

شرکت پرتو آبگردان در راستای تکمیل تولیدات خود از سالها قبل شروع به تولید سیستم های تصفیه آب بطریق اسمز معکوس (R.O.) نموده است که برای تصفیه آب و پساب خانگی و صنعتی استفاده می شود.

علاوه بر کیفیت بالای تولید، تمام محصولات و قطعات تولید شده توسط شرکت پرتوآبگردان دارای 5 سال گارانتی و 15 الی 20 سال خدمات پس از فروش می باشد و به منظور ارائه خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی محصولات، تیم های با تجربه فنی و دوره دیده تحت نظارت مهندسین این شرکت در سراسر ایران آماده ارائه خدمات هستند.

شما این حق را دارید که قبل، در هنگام و یا حتی بعد از خرید از خدمات و مشاوره فنی تیم مهندسی ما استفاده کنید. مهندسین تحصیل کرده و با تجربه با ارائه اطلاعات ، راهکارها و مشاوره به شما در انتخاب ، نصب ، عملکرد و یا نگهداری برج خنک کن کمک می کنند . مهندسین ما با توجه به نوع پروژه به شما بهترین پیشنهاد را ارائه می کنند و همچنین اطلاعاتی که به آنها نیاز دارید مانند طرح ها، نقشه ها و دیاگرام هایی که برای زیربنا، لوله کشی و سیم کشی مورد نیاز است، در اختیار شما می گذارند.

پس از خرید، تکنسین های ما برای نصب و راه اندازی به محل پروژه می آیند و شرایط را برای اطمینان از بهترین عملکرد برج کنترل می کنند. همچنین پرسنل این شرکت برای نگهداری و تعمیرات در هر زمان و مکان خدمت رسانی می کنند.

شرکت پرتوآبگردان با در اختیار داشتن کادری متشکل از مهندسین با تجربه و تحصیل کرده در ایران و آمریکا در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های مکانیک، متالوژی، شیمی، صنایع، عمران و مدیریت، آماده برای پاسخ به سوالات، بررسی اطلاعات پروژه، ارائه اطلاعات فنی و کاربردی، ارائه راهکار ها و طرفند های حرفه ای برای کمک به طراحی، انتخاب، تهیه و اجرای بهترین تجهیزات برای مشتریان می باشند.

همچنین شرکت پرتوآبگردان به منظور ایجاد یک شبکه گسترده و بهبود روند کار حرفه ای در کشور اقدام به انجام مشاوره رایگان با مشتریان و کارفرما های عزیز نموده است.